Xiaomi’nin yeni güvenlik kamerası göz dolduruyor

Xiaomi’nin yeni akıllı kamerası, Çin’de satışa sunuldu. Bu yeni model, Xiaomi Akıllı Kamera 3 Pro, 3K kalitesinde görsel sunarak dikkat çekiyor. Kamera, 5MP çözünürlüğe sahip olup 2960 x 1666 piksel değerine sahip. Özellikle karanlık ortamlarda etkileyici sonuçlar sunabilmek adına ultra düşük ışıkta tam renk ve yüksek hassasiyetli bir görüntü sensörüne sahip.

Kamera, insan aktivitesinin algılanmasına yardımcı olan yerleşik kızılötesi dolum ışığına sahip. Kamera, yakınlarda biri olduğunda otomatik olarak kullanıcıyı bilgilendirir. AI yüz tanıma özelliği sayesinde tanıdıklarınızı ve yabancıları ayırt edebilir. Yüksek Dinamik Aralık (HDR) modu, kuvvetli ışık veya karşı ışık durumlarında daha fazla detayın korunmasını sağlar.

Xiaomi’nin yeni güvenlik kamerası göz dolduruyor

Bu akıllı kamera modeli, bir Bluetooth Mesh ağ geçidine sahip. Bu, akıllı ev cihazı kontrol merkezi olarak da işlev görebilir. Cihazlar arasındaki akıllı bağlantıyı esnek bir şekilde komuta edebilir ve dağıtabilir. Eğer evde anormal bir gürültü algılarsa, bu özellik sahibine uzaktan bildirim gönderir. Aynı zamanda bebek ağlamasını gerçek zamanlı olarak algılar ve bir bildirim gönderir.

Xiaomi Akıllı Kamera 3 Pro, MJA1 adında özel bir MIJIA güvenlik çipine sahip. Bu çip, özel bir anahtar ve sertifika ile gelir. Kameranın güvenlik yapısı, veri iletişimini ve kullanıcının gizliliğini garanti eder. Kameranın uyku süresini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Xiaomi Akıllı Kamera 3 Pro ile iki yönlü sesli aramalar yapabilirsiniz. Bağımsız bir kaviteye sahip büyük çaplı hoparlör ve mikrofon sayesinde 8 metrelik bir yarıçap içinde sesi algılayabilir. Bu akıllı kamera, JD.com gibi perakende platformlarından yaklaşık olarak 44 dolar karşılığı 319 yuan fiyatıyla satın alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x