Shakira gitti, kavga bitmedi

Eski İspanyol futbolcu Gerard Piqué, yeni bir hayata başlamak için İspanya’dan ABD’nin Florida eyaletine taşınmasıyla gündeme Shakira’nın hayranları hakkında konuştu. Bir İspanyol radyosuna konuşan Pique’ye, “Futbol seyircisi karşısında oynamak mı, Shakira’nın konserlerindeki seyircilerin karşısında olmak mı” sorusu yöneltilince, Pique futbol seyircisi karşısında oynamayı tercih ettiğini çünkü Shakira’nın hayranlarının “hayatı olmayan insanlar” olduğunu söyledi.

NTV’nin aktardığına göre, Shakira ile yaşadığı ayrılıktan sonra sosyal medyada yöneltilen eleştirilerin başlarda kötü hissettirdiğini söyleyen Pique, “Bunlar öyle bir noktaya geldi ki bazı şeylerin beni etkilemesine izin verseydim kendimi bir uçurumdan atardım” dedi.

Pique sözlerine şöyle devam etti: “Toplumun ne olduğu beni fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattı. Yani eski sevgilim Latin Amerikalı. Sosyal medyada hayranlarından neler geldiğini bilemezsin. Binlerce barbarlık Ama bunların hiçbirini umursamıyorum. Aslında onları tanımadığım için değil. Bu insanlar hayatı olmayan insanlar. Neden umursayayım? Onları gerçek hayatta tanımazsınız. Onlar robot gibiler.”

‘LATİN AMERİKALI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM’

Shakira hayranları daha sonra Pique’nin ifadelerine tepki gösterdi. Tepki gösterenler arasında Shakira da yer aldı.

Şarkıcı, Twitter’da tüm Latin Amerika ülkelerinin bayraklarını sıralayarak, “Latin Amerikalı olmaktan gurur duyuyorum” diye yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir